Hakkımızda

iltekmer bilişim

1985 yılında matbaacılık ve baskı alanında hizmet vermek adına kurulan firma Mavera Reklam ve Matbaacılık adı ile Erzurum'da kuruldu.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma bilgisayar ile 1988 yılında tanıştı. Aynı yıl içerisinde Macintosh Classic bilgisayar ve bir laser yazıcı aldı. Bu günden itibaren baskı ve matbaacılık işi olan firma bir anda bünyesinde dizgi bölümünü açmış oldu.

1996 yılına kadar Erzurum ortamında dizgi, serigraf ve ofset baskı, bilgisayar satış ve teknik servis hizmeti veren firma 1996 yılından itibaren yönetim bölümü ile İstanbul'a taşındı. Bağcılar merkezde işyerini açan firma adını Porysystems olarak değiştirdi.

Zamanla gelişip büyüyen firma şirket adını ve yapısını da değiştirmek gereğini duydu. 2005 yılından itibaren Medbim Bilgisayar Reklam Ltd. Şti. olarak ticaret hayatına devam eden firmamız halen web hosting, web tasarım, bilgisayar satış, bakım ve teknik servis olarak hizmet verdi.

2006 yılından itibaren web tasarım ve SEO hizmeti veren firmamız, yüzlerce saygın firmanın tanıtımını yapmaktadır.

2010 yılında adını İltekmer Bilişim Hizmetleri olarak değiştiren firmamız, web tasarım, hosting hizmetleri ve SEO hizmetleri olmak üzere üç ana bölümde yapılanarak hizmetine devam etmektedir.

Eğer işletmeniz için özel bir web sitesi ihtiyacınız varsa, İltekmer Bilişim Hizmetleri sizin için doğru adrestir. Sektördeki deneyimimiz, yenilikçi yaklaşımımız ve profesyonel ekibimizle, dijital hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız. SEO bizim işimiz. İnanmıyorsanız referanslarımız sorun.