Çalışma Sistemimiz

Müşterilerimize, yüksek öncelikli ihtiyaçlar doğrultusunda alternatif tarasımlara firma bünyesine uygun zengin çözümler sunuyoruz. Bu çözümler İLTEKMER tarafından kullanmaya hazır şekilde tasarlanmış olabileceği gibi, size özel, istediğiniz şekilde tasarlanacak şekilde de olabilir. Sektörün bilgi ve deneyimini sizlerle paylaşmaya hazırız.

Nasıl çalışıyoruz?

İltekmer olarak öncelikle, müşteri ile birlikte, ihtiyaç ya da problem tanımlarız. İhtiyaç ya da problem basit olarak sadece web sitenizin olmayışı olabilir. İnternet stratejilerinizin yanlış olması, web sitenizin etkin kullanılamaması, kullanışlı olmaması gibi birçok sorundan varolanlar tanımlanır.

Tanımlanmış ihtiyaç ya da probleme odaklandıktan sonra, bir beyin fırtınası ve işbirliği sonucunda yaratıcı, yenilikçi ve soruna yönelik çözüm alternatifleri üretiriz. Müşterimize alternatif çözümleri özetledikten sonra, müşteri ile beraber kendisi için en uygun seçeneği seçeriz.

Bulunan çözümün uygulanması ve uygulanış şekli müşteri ile birlikte zamana yayarak sistematik bir ilerleme sağlarız. Bu çözümün en önemli parçasıdır. Uygulama aşaması istenilen aşamalardaki kararlaştırılan özelliklere göre web sitesinin geliştirilmesi ve tasarlanması aşamasıdır. Oluşturulan tasarım kapsamlı testlerimiz sonucunda değerlendirme ve düzeltme aşamasına geçilir. Son olarak, değerlendirme raporu ve düzeltmelerle ziyaretçilerin beğenisine sunarız. Zaman içerisinde müşteri tatmini için istenen değişiklikler yapılır. Bunun için 2 adet msn destek hattımızı günün 18 saati açık tutarız. Biz bir hizmet sektörü olarak yapılanmış firmayız. Sadece web sitenizi yapıp teslim etmiyoruz. 365 gün istediğiniz anda değişiklik yapmayı tahahhüt ediyoruz.