Hakkımızda

iltekmer bilişim

1985 yılında matbaacılık ve baskı alanında hizmet vermek adına kurulan firma Mavera Reklam ve Matbaacılık adı ile Erzurum'da kuruldu.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma bilgisayar ile 1987 yılında tanıştı. Aynı yıl içerisinde Macintosh Classic bilgisayar ve bir laser yazıcı aldı. Bu günden itibaren baskı ve matbaacılık işi olan firma bir anda bünyesinde dizgi bölümünü açmış oldu.

1996 yılına kadar Erzurum ortamında dizgi, serigraf ve ofset baskı, bilgisayar satış ve teknik servis hizmeti veren firma 1996 yılından itibaren yönetim bölümü ile İstanbul'a taşındı. Bağcılar merkezde işyerini açan firma adını Porysystems olarak değiştirdi.

Zamanla gelişip büyüyen firma şirket adını ve yapısını da değiştirmek gereğini duydu. 2005 yılından itibaren Medbim Bilgisayar Reklam Ltd. Şti. olarak ticaret hayatına devam eden firmamız halen web hosting, web tasarım, bilgisayar satış, bakım ve teknik servis olarak hizmet verdi.

2006 yılından beri web tasarım ve SEO hizmeti veren firmamız, yüzlerce saygın firmanın tanıtımını yapmaktadır.

2010 yılında adını İltekmer Bilişim Hizmetleri olarak değiştiren firmamız, web tasarım, hosting hizmetleri ve SEO hizmetleri olmak üzere üç ana bölümde yapılanarak hizmetine devam etmektedir.

İltekmer Bilişim bünyesindeki siteler aracılığıyla tanıtım yazınızı yayınlıyoruz. Makale içerisinde yer alan 3 adet anahtar kelime ile backlink otoritesini yükseltiyoruz. Arama Motorlarında üst sıralara yükselerek organik ziyaretçinizi arttırmanızı sağlıyoruz. Sitelerde Yayınlanan Yazılar Google'da Çok Hızlı İndex aldığı ve yüksek izlenme oranına sahip olacağı için; sitenizin en etkili şekilde reklamı yapılmış olur.Tanıtım yazıları ile indeks sürenizi hızlandırabilir, indeks problemi yaşıyorsanız bu sorundan kurtulabilirsiniz. En güvenli ve etkili seo çalışmalarındandır. Backlink otoritesi yüksektir.

Müşteri Hizmetleri


İltekmer| Müşteri Hizmetleri
İlhami Ünal
Cep : 0505 234 31 70
Telefon : 0212 461 44 82
E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Skype: iltekmer
Adresimiz: İstanbul Cad. 676. Sokak No:2/B Bağcılar / İstanbul